Боргова яма чи субсидія: що обрали волиняни

Газорозподільна компанія “Волиньгаз Збут” відзначає неоформлення субсидії 70% боржників за газ. Про це йдеться в повідомленні компанії, передають Українські Новини, пише сайт ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на Українські новини.

За оперативними даними, загальна сума боргу за газ жителів Волинської області, які не користуються субсидією, зросла до 56 млн гривень. У зв’язку з тривалою несплатою заборгованості і щоб уникнути подальшого її зростання, з початку 2016 року “Волиньгаз збуту” довелося припинити газопостачання для 1,4 тис. Домогосподарств області.

Ще стільки ж споживачів в жовтні отримали попередження про відключення від газопостачання у разі неприйняття ніяких заходів у вирішенні проблемного питання із заборгованістю.

Станом на початок листопада у Волинській області налічується близько 85 тис. Сімей, заборгованість за газ яких зростає, однак вони досі не звернулися за державною допомогою. Частка тих, хто опинився в складних фінансових обставин і не подав заяву на отримання субсидій значна.

“Для Волині важливо знати, що згідно з новою постановою Кабінету Міністрів, борг не є підставою для відмови споживача в наданні субсидій, а тому варто звернутися до органів соцзахисту за державною допомогою, що в подальшому полегшить процес погашення заборгованості та дозволить уникнути відключення від газопостачання”, – заявив директор “Волиньгаз Збуту” Микола Тищук.

Для того щоб оформити субсидію, громадянам необхідно звернутися в органи соцзахисту за місцем проживання, написати заяву і подати декларацію про доходи.

Субсидія розраховується виходячи з доходу зареєстрованих у квартирі осіб та оформляється на кого-небудь з членів сім’ї.

Таку допомогу можуть оформити і орендарі житла.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району