Часник провокує кровотечу

Часник з давніх часів відомий своїми корисними властивостями і цілющими якостями. Він зміцнює імунну систему. Що міститься в ньому білок стимулює вироблення антитіл, які забезпечують надійний захист від згубного впливу навколишнього середовища.

Аліцин, що міститься в ньому, блокує вироблення особливих ферментів, які сприяють поширенню вірусу в організмі. Правда, за своєю ефективністю часник дещо поступається ліків-антибіотиків, зате не викликає звикання бактерій і дисбактеріозу.

Часник сприяє зниженню «поганого» холестерину в крові на 10%. Ця особливість овоча також пояснюється присутністю в ньому аллицина.

Характерний різкий запах часнику викликаний саме цим з’єднанням. Аліцин утворюється при чищенні часнику, тому фахівці радять вживати свіжий часник, а не в складі страв, пише ubr.ua.

Лабораторні дослідження дозволили зробити висновок, що екстракт часнику допомагає запобігти утворенню згустків крові. Тим самим знижується ризик виникнення тромбів в судинах і запобігає розвитку серцево-судинних захворювань.

Також завдяки алліцин регулярне вживання часнику здатне запобігти утворенню ракових пухлин шкіри і зменшити розмір вже існуючих злоякісних утворень.

Однак при всьому при цьому у часнику є і недоліки. Вживання цього овоча в поєднанні з деякими медикаментами може спровокувати кровотечу. Перш за все, це стосується препаратів для лікування діабету, ВІЛ-інфекції, раку і гіпертонії.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району