Депутат закликає нововолинців захистити право на відключення від централізованого опалення – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

Депутат закликає нововолинців захистити право на відключення від централізованого опалення

Депутат Нововолинської міської ради Василь Гура звернувся до жителів міста з проханням прийти на сесію 4-го серпня, щоб захистити свої права на відключення від централізованого опалення та спільно розглянути питання надання в оренду 20-ти гектарів землі під індустріальний парк у Нововолинську.

Повідомляє сайт НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт БУГ.

Він стверджує, що міський голова Віктор Сапожніков заборонив міжвідомчій комісії розглядати будь-які питання щодо відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення.

Нагадаємо, що 13-го липня активістам ініціативної групи нововолинців було відмовлено у наданні дозволів на відключення від централізованого опалення. Представники влади Нововолинська та теплогенеруючого підприємства заявляють, що їхні дії законні.

Василь Гура має намір розглянути це питання у присутності представників громади під час сесійного засідання.

“Я закликаю мешканців Нововолинська, щоб підтримали мене в п’ятницю 4-го серпня. Початок сесії міської ради о 10:00. Хочу, щоб ви прийшли і висловили свої побажання та пропозиції щодо цього питання, а також захистили власні конституційні права”, – каже депутат.

Також на сесійному засіданні розглядатиметься питання про виділення 20-ти гектарів землі під індустріальний парк. Обранець громади стверджує, що мер Сапожніков ставить міську раду перед фактом, підписавши попередньо документи щодо передачі земельної ділянки в оренду, та закликає людей відстояти землю.

Джерело: НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*