Фотовиставку «Герої серед нас» презентували у Любомлі

29 березня  Любомльщина перейняла  патріотичну естафету, презентуючи фотовиставку «Герої серед нас», яку урочисто відкрили в районному будинку культури, пише ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Любомльську РДА.

Героями фотовиставки стали сімнадцятеро волинян. Усі вони мають різні долі, різні військові звання і  різними шляхами потрапили на фронт,але їх об’єднує одна риса – це люди-патріоти, які подолали свої страхи і на поклик держави  пішли захищати свою землю. А сьогодні вони проявляють мужність і героїзм у трудових буднях, даючи урок патріотизму підростаючому поколінню.

Фотовиставка – спільний проект відділу інформаційної політики облдержадміністрації та заслуженого журналіста України, члена Національної спілки журналістів та Національної спілки краєзнавців України Валерія Мельника, головно метою якої  є формування у суспільстві шанобливого ставлення до захисників України, утвердження активної громадської та патріотичної позиції, готовності до захисту суверенітету та територіальної цілісності України, зміцнення почуття гордості за героїчне минуле та сьогодення свого народу.

Серед присутніх на урочистому відкритті перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Герасимчук, голова районної ради Микола Сушик,  трудові колективи  установ ,громадськість та представники ЗМІ.

«Серед нас, часто скромні й непримітні, сором’язливі й мовчазні живуть справжні герої, які й не визнають себе такими, мовляв, звичайна справа.

Герої, які чесно виконали свій обов’язок перед Батьківщиною і нині залишаються соціально активними будівниками нашого майбутнього. І ми вдячні їм і тим, хто і на сьогоднішній день залишається на бойових рубежах.

Ми повинні виховувати наше молоде покоління та показувати йому, як захищати Україну на прикладі Героїв», – зазначив Олександр Герасимчук

Фотовиставка на Любомльщині діятиме до 08 квітня 2017 року.

Графік презентування  фотовиставки «Герої серед нас»:

29-31 березня  – м.Любомль,вул.Незалежності,68  Районний будинок культури;

31 березня – 04квітня – м.Любомль  вул.Української Армії,2   Любомльський районний краєзнавчий музей;
04 -08 квітня – м.Любомль вул.Брестська,11  Любомльський професійний ліцей.

Запрошуємо любомльчан  та жителів району  відвідати експозицію та поглянути у вічі тим, хто,  пішов боронитти  цілісність і незалежність України, за наше щасливе майбутнє.

Джерело: ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району