Маневицький районний центр зайнятості ініціював проведення презентації – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

Маневицький районний центр зайнятості ініціював проведення презентації

Днями Маневицький районний центр зайнятості ініціював проведення презентації роботодавця –  Державного підприємства “Колківське лісове господарство” для випускників Колківського вищого професійного училища, яке відбулося у Центрі професійної кар’єри

Пишуть МАНЕВИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на Маневицьку РДА.

В заході взяли участь 27 випускників Колківського ВПУ, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Маневицького РЦЗ Леонтій Довжик та представник ДП Колківського ЛГ Юрій Мілінчук.

Розпочав захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями, який розповів про ситуацію на ринку праці Маневицького району, а також послуги, які надає служба зайнятості, і нововведення.

В рамках заходу Юрій Мілінчук проінформував учасників про специфіку діяльності їх підприємства, перспективи його розвитку, умови праці та рівень заробітної плати, соціальні гарантії для працівників, професії  та посади, в яких виникає потреба. Після завершення свого виступу роботодавець  запросив присутніх на екскурсію по підприємству для більш детального ознайомлення з умовами виробництва.

На завершення заходу всі присутні отримали нагоду залишити свої резюме, щоб коли на виробництві виникне потреба в кадрах, в роботодавця була можливість оперативно її задовільнити. По закінченню всі присутні отримали відповіді на  питання та подякували роботодавцю за цікаву і пізнавальну зустріч.

Джерело: МАНЕВИЧІ СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Медведь забрался в дом и “сыграл” на пианино (ВИДЕО)
Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*