Мешканці Маневичів дбають про природу – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

Мешканці Маневичів дбають про природу

Для лісівників Маневицького району кожна весняна година на вагу золота, адже вони ніколи не пропускають сприятливих агротехнічних строків висадження лісових культур на теренах району.  А ще важливим для працівників лісової галузі є  залучення  до прекрасної  справи – посадки лісу, школярів та представників різних організацій району, пишуть МАНЕВИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на Маневицьку РДА.

Приємно бачити, що існують організації, громадські активісти, представники молодого покоління, які приймають участь вже не вперше. Саме до таких відноситься колектив працівників районної державної адміністрації. За доброю традицією і нинішньої весни вони також приєдналися до акції  «Майбутнє лісу в твоїх руках».  Але цьогоріч приймали вперше участь в посадці лісу аж в трьох держлісгоспах – Поліському, Городоцькому та Маневицькому.

Працівники лісгоспів із задоволенням ділилися знаннями про створення, вирощування та догляд за лісом з учасниками акції. Держслужбовці швидко засадили молоденькими сосновими саджанцями переорані площі, адже працювали злагоджено та дружно.

Хороша традиція об’єднує людей навколо благородної справи.  Вона навчає цінувати працю та дбати про ліс і довкілля рідного краю.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної

політики апарату райдержадміністрації

 

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*