На базі Камінь-Каширського ВПУ запрацював Центр професійної освіти

7 червня, на базі ДПТНЗ Камінь-Каширське ВПУ відбулося урочисте відкриття Центру професійної кар’єри.

Пише КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Камінь-Каширську РДА.

Стрічку, що символічно відкрила двері новоствореної організації, перерізали заступник голови райдержадміністрації Інна Бігун, керівник Центру та викладач Наталія Степанець, директор обласного центру зайнятості Роман Романюк, заступник директора з навчально-виробничої роботи ВПУ Леся Гаврилюк. Також на заході були присутні заступник голови районної ради Сергій Дмитрук, директор районного центру зайнятості Лілія Дзямко та голова правління райспоживспілки Тетяна Єфімова, персонал та вихованці училища.

– Переконана, що Центр професійної кар’єри дозволить учням нашого училища стати успішними та перспективними, – зазначила заступник голови райдержадміністрації Інна Бігун. – Сьогодні важливо, щоб випускники професійно-технічних навчальних закладів мали можливість реалізувати свій професійний та творчий потенціал. Співпраця між районною владою, центром зайнятості, адміністрацією ВПУ та новоствореним Центром професійної кар’єри дозволить випускникам закладу реалізувати себе, що, в свою чергу, покращить рівень соціально-економічного добробуту нашого краю.

Важливо, що головним завданням Камінь-Каширського районного Центру професійної кар’єри є формування в учнів навичок планування кар’єри, активного пошуку роботи та самозайнятості, створення банку даних підприємств, установ і організацій для проходження учнями виробничої практики та працевлаштування.

Так як сьогодні Камінь-Каширське ВПУ є одним з найбільш розвиненим та сучасним закладом профтехосвіти України, то робота подібної установи на базі училища є особливо затребуваною.

Джерело:  КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ СЬОГОДНІ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району