На березі озера знайшли таємничу знахідку

На Волині невідомий знайшов печатку князя Рюрика і виклав її в інтернет. На пластині зображені святі Михайло та Василь, написи виконані кирилицею.

Артефакт знайшли біля озера Пулемецьке поблизу села Пульмо, що у Шацькому районі. Повідомляє ШАЦЬК СЬОГОДНІ з посиланням на “День“.

Фахівці відносять знахідку до 13 ст., коли князь Рюрик Ростиславович володів волинськими землями.

Директор Любомльського краєзнавчого музею Олександр Остапюк вважає позитивним моментом те, що чоловік, який знайшов печатку Рюрика, принаймні виклав її фото в інтернет. Таким чином, річ пішла в науковий обіг. А згодом, можливо, печатка стане музейним експонатом.

Північна частина села Пульмо обстежується археологами вже декілька останніх років. За цей період було отримано велику кількість археологічних матеріалів, серед яких переважали кераміка, прикраси, зброя, предмети торгівлі. Датуються речі по-різному – від перших століть нашої ери по ХХ століття. На основі датувань сміливо можна стверджувати, що пам’ятка є багатошаровою. Жодних робіт по фіксації меж та виготовленню будь-якої документації пам’ятки досі не проводилось.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району