На Волині стартували жнива – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

На Волині стартували жнива

Як повідомляє ВОЛИНЬ МОЯ, на території області фактично стартувала жнивна кампанія. Зокрема, збір зернових розпочали на полях ТзОВ «Городище-2», що у Луцькому р-ні. Символічний старт збору цьогорічного урожаю дав голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

– Найкращі побажання – людям, які працюють на землі на благо Волині, – звернувся з вітальним словом до аграріїв Володимир Гунчик, оглянувши як на полях працює техніка. – Волинь завше була аграрним краєм. Врожаї зернових останніх років – яскраве тому підтвердження, а ще  – свідчення плідної праці наших аграріїв.

Окрім того, голова облдержадміністрації наголосив на значенні всієї галузі сільського господарства у розвиткові економіки краю загалом. Також висловив упевненість, що мине зовсім небагато часу, як волинські сільгоспвиробники успішно підкорять європейські ринок, ставши гідними й конкурентоспроможними його учасниками.

Слід зазначити, що статистичні дані – доволі оптимістичні: на території області «під урожай» 2016 року посіяно 285,2 тис. га зернових культур, що  на  14,6 тис. га більше ніж у минулому році. Озимих зернових культур  – 179,1 тис. га, а це на 12,4 тис. га більше, ніж минулоріч. Площа зайнята  ярими зерновими і зернобобовими  культурами – 106,1 тис. га, що на 2,2 тис. га більше в порівнянні з минулим роком. А от ситуація щодо зернобобових культур така ж, як у 2015-му: 4,1 тис. га. А за даними департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, технічними культурами зайнято 75,7 тис. га площ, що на 13, 9 тис. га менше ніж у попередньому році (цукрові буряки займають 13,0 тис. га, що на 1,7 тис. га більше минулого року, соя  – 41,7 тис. га, що на 1,7 тис. га менше ніж у минулому році, ріпаку озимого посіяно на 7,0 тис. га менше ніж в попередньому році у зв’язку із посухою, яка супроводжувала всю його посівну, така площа становить – 18,2 тис. га). Ріпак ярий – 0,6 тис. га. Кукурудзу на зерно посіяно на площі 21,2 тис. га, що на 1,7 тис. га  більше минулого року.

– Хочу побажати вам успіхів, прибутків у виробництві та плідної співпраці, – підкреслив Володимир Гунчик. – А влада буде робити все, щоби сприяти у подальшій роботі на благо області та України. Головним лозунгом нашої співпраці повинен бути наступний: «можеш допомогти – допомагай, а ні – то не заважай». Мирного неба над головою нам та всій Україні!

На теренах області динамічними темпами розбудовується зерно-елеваторне господарство. 810 тис. тонн – такі об’єми одночасного зберігання. А це – практично весь урожай. Окрім того, тенденція останніх років – впровадження зерносушарок на альтернативних видах палива. Чимало підприємств (“Агротехніка”, Луцький район, с. Чаруків,  ТзДВ “Ковельська реалбаза хлібопродуктів”, м. Ковель, ФГ “Поліська родина”, Турійський район) встановили твердопаливні котли  на соломі або ж на дровах (ТзОВ «Волинь-Агро»). У результаті  лише у 2015 році зменшилося споживання природного газу на 2,5 млн. м. куб.

Жнивна кампанія 2016 року на Волині за попередніми даними триватиме впродовж 10 – 12 днів. Доволі оперативно спрацювати аграріям дозволяє техніка. На волинських полях збиратимуть урожай за допомогою 3 тис. 112 зернозбиральних комбайнів, зокрема 592 – у сільськогосподарських підприємствах, 2 тис. 520 –  у господарствах населення.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*