На Волині відкриють дитячий садочок

Луцька місцева прокуратура звернулася до суду із позовом до Луцького міського голови, виконавчого комітету Луцької міської ради та міського центру зайнятості, аби визнати недійсним і скасувати розпорядження міського голови, а також рішення виконкому про затвердження цього розпорядження і зобов’язати центр зайнятості повернути приміщення дошкільного закладу №23 у Луцьку балансовою вартістю понад 6 млн. грн. міській раді, пише ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на прокуратуру Волинської області.

У часи, коли в обласному центрі Волині народжувалося мало діток, розпорядженням Луцького міського голови приміщення дитячого садочка на вулиці Ярощука було передано центру зайнятості.

Відтак, попри вимоги законодавства про освіту, об’єкт почав використовуватися не за цільовим призначенням. Передаючи ж його іншому користувачу, міський голова та виконавчий комітет Луцької міської ради перевищили межі встановленої компетенції.

Ухвалою господарського суду Волинської області затверджено мирову угоду у цій справі, згідно з якою Луцький міський центр зайнятості зобов’язався протягом одного року передати приміщення дошкільного закладу міській раді.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району