Нещодавно обговорили переваги співпраці з польськими партнерами – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

Нещодавно обговорили переваги співпраці з польськими партнерами

11-го липня в приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбувся круглий стіл з обміну досвідом “Співпраця з польськими партнерами: додаткові можливості для громади”. 

Повідомляє сайт ВОЛОДИМР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Буг.

Організатори заходу, представники Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя запросили представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій та усіх бажаючих. Але відгукнулись на запрошення лише представники Устилузької, Литовезткої та Вишнівської ОТГ, міст Володимира-Волинського та Нововолинська.

За словами виконавчого директора Асоціації місцевого самоврядування ПрибужжяВалентини Степюк, за останні декілька років в Україні було реалізовано безліч проектів більш ніж на 100 мільйонів євро. В основному вони стосувались покращення безпеки, охорони спадщини, вдосконалення управління кордонами та міграційними процесами.

В рамках круглого столу присутні розповіли про власний досвід співпраці органів місцевого самоврядування та громадських організацій з польськими партнерами та обговорили проблеми та напрацювання щодо можливостей майбутнього партнерства для новостворених громад.

І хоча кожен з присутніх має власний досвід співпраці з іноземними партнерами, усі вони погодились, що міжнародна співпраця – це надзвичайно ефективний спосіб не лише реалізувати різноманітні проекти, а й підняти імідж громади.

Джерело: ВОЛОДИМР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*