Нововолинськ відзначив День міста і День шахтаря

Щороку у кінці серпня нововолинці святкують День міста. Цьогоріч Нововолинську виповнилося 67. А шахатарі, з працею яких пов’язано його становлення, відзначали своє професійне свято.

Про це повідомляє сайт НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Урочистості з нагоди Дня міста і Дня шахтаря проходили у парку культури та відпочинку. Родзинкою перед їх початком став виступ духового оркестру «Львівські фанфари».

Зазвичай у день народження міста згадують його історичні віхи. У літописі Нововолинська чимало значимих сторінок. Мусимо прийняти і те, що в мирній історії міста з’явилася і воєнна сторінка, яка не обходиться без гірких втрат.  Від учасників урочистості поклали квіти до  стели полеглих Героїв АТО і фотостели Небесної Сотні. Також віддали шану вдячності першобудівникам Львівсько – Волинського вугільного басейну, усім тим, хто  зводив місто, будував перші шахти й  видавав “на-гора” перші тонни “чорного золота”,  але, на жаль, відійшов уже на вічний спочинок.

– Нововолинськ уславлений працею своїх трударів. Тринадцять із них  удостоєні найвищої нагороди  – “Почесний громадянин  міста”. Нещодавно таку відзнаку посмертно присвоєно Герою Небесної Сотні Сергію Байдовському.-підкреслив у вітальному слові міський голова Віктор Сапожніков.- Упевнений, що той, хто стояв біля витоків рідного міста, мріяв побудувати його таким, яким ми бачимо його тепер: успішним, динамічним і красивим.Приємно, що сьогодні  сучасне місто, виплекане любов’ю жителів, розвивається і зберігає при цьому свою самобутність.

Віктор  Борисович дякував землякам, які щоденною працею роблять наше місто кращим, примножують його здобутки. Слова вдячності він адресував і людям мужньої професії  – гірникам, які у нелегких реаліях, які є нині у вугільній галузі, працюють самовіддано й натхненно. Віктор Сапожніков також відзначив почесними грамотами   та подяками заслужених людей Нововолинська, котрі своєю працею кожен на своїй ділянці примножує його славу. Чотирьох земляків удостоєно почесного знака «За заслуги перед містом».

Щирі вітання нововолинцям звучали з вуст народного депутата України Ігоря Гузя, заступника голови Волинської облдержадміністрації Сергія Кошарука,   які також відзначили подяками і грамотами багатьох  нововолинців. Заслуженому  працівнику культури Нововолинська, самодіяльному композитору і поету Олександру Каліщуку Ігор Гузь вручив Почесну грамоту Верховної Ради України.

Побажання нововолинцям  добра і достатку, впевненості у завтрашньому дні, а нашому місту — економічного і соціального розквіту зичили представники делегацій із сусідніх міст та районів: Григрій Пустовіт, виконувач обов’язки  Луцького міського голови; Лілія  Кревська, голова Іваничівської районної державної адміністрації; Ярослав Матвійчук, перший заступник міського голови м. Володимир-Волинський; Роман Гук, голова Володимир-Волинської районної ради; Володимир Бойко, керуючий справами виконкому Ковельської міської ради.

Представників мужньої професії вітали генеральний директор ДП «Волиньвугілля» Олександр Зорін та голова Волинського теркому працівників вугільної промисловості Юрій Калістратов, які вручили низку відзнак шахтарям.

День міста і День шахтаря у Нововолинську був насичений цікавими культурно-мистецькими і спортивними заходами, а святкування завершилось вогняно-піротехнічним шоу Театру  Вогню «Алладін» з міста Луцька.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району