Обіцяти – виконувати…

Як повідомляє ВОЛИНЬ МОЯ, 4 липня 2016 року, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик у Луцьку провів черговий прийом громадян із особистих питань. Варто зауважити, що попри проблемні питання, які хвилювали жителів краю, було озвучено подяку облдержадміністрації в особі Володимира Петровича за сприяння у пришвидшенні будівництва дороги до реабілітаційного комплексу «Агапе», що в селі Боратин Луцького району.

Серед індивідуальних звернень, то, звісно, переважала соціальна тематика. Приміром, житель міста Луцька звернувся до керівника найвищої виконавчої гілки влади краю Володимира Гунчика з проханням посприяти в отриманні громадянства України.

На переконання Володимира Петровича, це – справа з не надскладних, тому порадив заявнику, аби в якомога більш стислі терміни вирішити відповідне питання, звернутися у територіальний орган Державної міграційної служби України за місцем проживання із проханням видати довідку про реєстрацію його як громадянина України. А це, відповідно, є підставою для оформлення паспорта громадянина України.

Разом із тим, жителя села Верхи, що у Камінь-Каширському районі, турбувало зовсім інше – ремонт шлюзу зрошувальної системи у населеному пункті. Тому й звернувся верхів’янин, наче до останньої інстанції, до Володимира Петровича.

Відповідь голови облдержадміністрації Володимира Гунчика не забарилася: найближчим часом субвенція, виділена із Державного бюджету у розмірі 40 тисяч гривень, надійде до районної державної адміністрації. Відтак, почутим заявник залишився більш ніж задоволеним.

Не обійшлося без приємних новин: житель села Підгайці Луцького району подякував облдержадміністрації за розуміння та підтримку у співфінансуванні проекту із будівництва дороги до реабілітаційного комплексу «Агапе», що у селі Боратин Луцького району. Разом із тим, запросив особисто Володимира Петровича відвідати заклад, який займається фізичною реабілітацією та соціально-побутовою адаптацією людей із обмеженими фізичними можливостями.

˗ Чим більше ми реалізуємо хороших справ, тим менше у нас буде скептиків, ˗ зауважив у відповідь Володимир Гунчик.

До слова, у квітні 2016 року на одному із прийомів громадян голова облдержадміністрації Володимир Гунчик обіцяв представникам громадських та релігійних організацій вирішити відповідне питання. Відтак обіцяне не забарилося – шлях прокладено.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району