Основним завданням служби зайнятості області є налагодження плідної співпраці з роботодавцями – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

Основним завданням служби зайнятості області є налагодження плідної співпраці з роботодавцями

Основним завданням служби зайнятості області є налагодження плідної співпраці з роботодавцями, бо саме від них залежить ситуація на місцевому ринку праці та рівень зайнятості населення.

Про це пише сайт ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Володимир-Волинську міську раду.

Фахівці центру зайнятості визначають кадрові потреби підприємств, установ, організацій та приватних підприємців, резерви створення нових робочих місць, і враховуючи ці дані, пропонують роботодавцям ті чи інші послуги.

Продовжуючи налагоджувати співпрацю з підприємствами міста та району шляхом візиту на виробництво, директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова відвідала Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання, де відбувся конструктивний діалог з головним лікарем Олександром Клачуком.

Під час зустрічі йшлося про безкоштовні послуги, які служба зайнятості пропонує роботодавцям.

Олександр Клачук за допомогою у підборі кадрів, як правило, звертається до Володимир-Волинського центру зайнятості. Наразі підприємству потрібні лікарі, медична сестра, фельдшер.

Роботодавець зацікавився й новими технологіями підбору кадрів, які пропонує служба зайнятості на сучасному етапі, такими як відеорезюме, відеопрезентація вакансії, комунікація з шукачами роботи через Інтернет та соціальні мережі. Обіцяв при нагоді обов’язково скористатися новаціями служби зайнятості.

Наостанку соціальні партнери домовилися найближчим часом організувати у центрі зайнятості презентацію фірми, а також провести міні-ярмарок вакансій. На думку головного лікаря, такий спосіб пошуку працівників найбільш ефективний.

Джерело:  ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*