Проінспектовано умови проживання дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

Проінспектовано умови проживання дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

У понеділок, на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації у заступника голови райдержадміністрації Яни Церкевич було розглянуто питання про організацію роботи з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі з дітьми, батьки яких загинули у зоні проведення АТО. Заступником голови було дано ряд доручень, зокрема службі у справах дітей райдержадміністрації організувати виїзди у дитячий будинок “Дім затишку” (с.Дерно), проблемні сім’ї.

Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ківерцівської РДА.

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич, спільно із начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Скубій та головним спеціалістом відділу Ківерцівського бюро правової допомоги, членом комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації  Вірою Ольшевською відвідали дитячий будинок “Дім затишку”. Вони поспілкувалися з керівництвом закладу, дітками, які тимчасово тут проживають, оглянули умови їх проживання.

Також посадовці відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та з яких були вилучені і тимчасово влаштовані у “Дім затишку” діти. Під час проведення соціальної роботи оглянуто умови проживання  цих сімей, проведено бесіди з батьками щодо належного догляду за дітьми, необхідності поліпшення житлово-побутових умов для виховання та повноцінного розвитку дітей, цільового використання коштів на  їх утримання.

Джерело: КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*