Свято і гості завітали до вихованців Ковельської колонії

У Міжнародний день захисту дітей завітало свято і до вихованців Ковельської колонії. З ініціативи служби у справах дітей, за підтримки депутатів Ковельської міської ради, членів спостережної комісії та піклувальної ради було організовано концерт за участю студії естрадного співу “Зорепад” (керівник Руслана Шацька).

Пише КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Ковельську міську раду.

За сприяння депутатів міської ради Віри Федосюк, Тетяни Кибиш, Василя Дудки, Юрія Міцури, фракцій «Батьківщина», «Свобода», «Самопоміч», «Солідарність», приватних підприємців Ковеля для юнаків накрили «солодкий стіл».

Концертна програма була підготовлена на високому рівні. Яскраві сценічні костюми, сучасні запальні пісні про дитинство та дружбу, мрії та відпочинок, родину та мирне небо українською та англійською мовами додавали настрою не лише вихованцям, а й присутнім дорослим.

Від міської ради хлопців привітала Віра Федосюк, побажала їм здоров’я, цінувати кожну хвилину життя і пам’ятати, що за межами установи їх чекають рідні. Жанна Вельма, начальник служби у справах дітей передала напутні зичення від членів піклувальної ради: не втрачати надії, вірити в краще та докладати всіх зусиль, аби якнайшвидше повернутися додому.

Начальник Ковельської виховної колонії Іван Абрамчук подякував артистам та гостям, звернувся з вітальним словом до юнаків, побажав їм впевненості в завтрашньому дні, виваженості у своїх вчинках, миру в нашій країні.
Маємо надію, що добрі справи щирих людей додадуть вихованцям установи оптимізму, позитиву, прагнення змінити свою долю в кращу сторону, будувати життєві плани, у яких не буде місця правопорушенням і злочинам.

Джерело: КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району