Центр зайнятості долучився до інформаційної кампанії з питань протидії торгівлі людьми – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

Центр зайнятості долучився до інформаційної кампанії з питань протидії торгівлі людьми

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «контрабанда людьми» «біле рабство», «торгівля людьми».

Пише НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Нововолинську міську раду.

В усіх областях України в даний час проводиться   інформаційна  кампанія з питань протидії торгівлі людьми, до якої долучився і Нововолинський міський центр зайнятості.

07 червня в міському центрі зайнятості проведений семінар для безробітних на тему: «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівля людьми» за участю начальника Нововолинського бюро правової допомоги Вікторії Скриннік.

Розширення правової обізнаності безробітних з метою недопущення потрапляння в рабство, зокрема, трудове, вербування, перевезення, одержання людей шляхом погрози силою, шахрайства – ось ті основні питання, які розглядались на даному семінарі.

Розпочала семінар провідний фахівець з профорієнтації Оксана Самолюк, яка дала відповідь на актуальне запитання: як виглядає рабство у наш час? Це вербування людини, обіцянки їй хорошої роботи, якихось перспектив, високих заробітків. Ідеться, як правило, про перевезення людини за кордон, обмеження її свободи. Доповіла, що понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

Провідний юрисконсульт Тетяна Михалюк зосередила увагу безробітних на попередженні та запобіганні торгівлі людьми. Наголосила, що жертвами торгівлі людьми можуть стати чоловіки, жінки, діти, – з метою примусової праці, жебрацтва. Поінформувала, що в Україні виявленням та протидією торгівлі людьми займається, зокрема, Міжнародна організація з міграції, яка надає допомогу внутрішньо переміщеним особам і людям, які зазнали наслідків конфлікту, протидіє торгівлі людьми; Національна поліція; Держприкордонслужба та низка громадських організацій.

Начальник Нововолинського бюро правової допомоги Вікторія Скриннік поінформувала безробітних, що торгівля людьми – це особливо тяжкий злочин, який передбачає кримінальну відповідальність.

Зорієнтувала присутніх бути пильними при підборі роботи за кордоном, щоб не потрапити в рабство. При виїзді за кордон тримати зв’язок з рідними, дізнатись контактну інформацію посольства та консульства України у країні, до якої збираються на роботу.

Порекомендувала ознайомитись із мінімальними виплатами заробітної плати за кордоном, компенсацією за втрату працездатності. Акцент був зроблений на тому, що безпека громадян саме в їх руках.

Підсумовуючи, можна зазначити, що служба зайнятості ставить за мету проведення таких семінарів, щоб збільшити обізнаність громадян про торгівлю людьми, усвідомити гостроту проблеми, визначити причини, форми та ознаки цього явища, розкрити шляхи попадання в цю ситуацію. Адже торгівля людьми неабияк стосується нашої держави.

Джерело: НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*