Турійські рятувальники завітали до селян

22 лютого на території Дулібівської сільської ради Турійського району Волинської області відбувся профілактичний рейд за участю співробітників районного підрозділу Управління ДСНС України у Волинській області. Про це пише ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС у Волинській області.

Зокрема під час бесід з населенням фахівці Служби порятунку 101 приділили важливу увагу питанням пожежної безпеки: окреслили стан з пожежами на території краю, зазначивши, що найбільша їх частина виникає саме у житловому секторі. Відтак, закликали громадян бути максимально уважними при використанні відкритого вогню у побуті, експлуатації пічного опалення та електроприладів.

Під час інструктажів рятувальники не оминули увагою й проблему безпечної поведінки населення на льоду. Оскільки добове підвищення температури, закономірно, призводить до танення крижаного покриву на водоймах, співробітники ДСНС наголосили громадянам на категоричній забороні виходу на лід. Вони також зазначили, що переважна більшість трагедій трапляється саме у цей період.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи рятувальники вручили сільським мешканцям пам’ятки та листівки з правил безпеки.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району