У Горохові захищають права дітей – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

У Горохові захищають права дітей

28 березня голова райдержадміністрації Любов Матвєєва провела робочу нараду з окремими керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань і завдань з їх вирішення у сферах, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації, управліннями, відділами райдержадміністрації та територіальними органами виконавчої влади на місцях. Про це пише ГОРОХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Горохівську РДА.

Окрім того, проінспектовано проблеми та перспективи організації роботи з неповнолітніми службою у справах дітей райдержадміністрації, обговорено засоби профілактики шкідливих звичок та злочинності серед дітей. Інформувала Тетяна Карпук, в.о.начальника служби у справах дітей райдержадміністрації. Однією з найбільш гострих проблем сучасного суспільства є неналежне батьківське виховання дітей, адже не всі відносяться сумлінно до виконання батьківських обов’язків.

В ідеалі родина – це місце, де завжди піклуються про тебе, де чекають кожного дня і все тобі пробачають, де люблять тебе тільки за те, що ти — це ти, за самий факт твого існування, бо ти — рідна людина назавжди. На превеликий жаль, трапляються сім’ї, які безвідповідально ставляться  до виховання та утримання своїх дітей, саме тому службою у справах дітей спільно з зацікавленими органами проводяться профілактичні рейди по обстеженню даних сімей. З батьками проводиться профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, а також їх попереджають про правові наслідки такої поведінки.

Служба у справах дітей, як координуючий орган, постійно здійснює аналіз стану бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, умов та причин поширення негативних явищ у підлітковому середовищі, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства, позаяк сприяє забезпеченню реалізації права дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Джерело: ГОРОХІВ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*