У Ковелі організували подорож в «Країну здоров’я» – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

У Ковелі організували подорож в «Країну здоров’я»

Народна  мудрість говорить: «Єдина краса у житті – це здоров’я», а здоров’я дітей – це «краса» майбутніх поколінь.

Пише КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Ковельську міську раду.

Під таким гаслом у нашому місті була проведена пізнавально-розважальна гра «Країна здоров’я». ЇЇ організували церква Адвентистів сьомого дня та міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Такий захід щорічно проходить у парку відпочинку імені Лесі Українки. Цьогоріч у ньому взяли участь понад 300 дітей.

Програма складалася з пізнавальної та розважальної частин. На своєрідних «станціях»: «Свіже повітря», «Сонячне світло», «Чиста вода», «Здорове харчування», «Фізичні вправи», «Відпочинок», «Стриманість» та «Довіра Богу» подорожуючих знайомили з основними правилами здорового способу життя.

Перебуваючи на зупинках, діти дізнавалися, наскільки важливо піклуватися про власний організм, що є корисним для нього. Також грали у різні ігри для фізичного розвитку. На святі дітвору розважав ведмедик Гоша, з яким усі бажаючі мали можливість сфотографуватись.

«Країна здоров’я» мала ще й благодійну мету – збір коштів восьмирічному Володі Рубіновському, який хворіє на ДЦП. Ця щира дитина має багато мрій, і одна з найзаповітніших – ходити. Церква неодноразово підтримувала сім’ю як матеріально, так і морально. Володя разом із мамою був присутній на святі і мав можливість спостерігати за всім, що відбувалось. Протягом усього дійства біля столу реєстрації стояла скринька для пожертв і кожен міг допомогти. Під час заходу було зібрано 8751грн., 100$, 10 євро. Усі гроші передали Володі. Його мама зі сльозами на очах дякувала за підтримку і небайдужість до чужого горя. Ми щиро віримо, що незабаром хлопчик зможе повноцінно ходити і разом з усіма братиме участь у «Країні здоров’я».

По закінченню програми діти отримали подарунки на згадку. Організатори сподіваються, що корисні знання обов’язково стануть в пригоді юним ковельчанам.

Юля Голота.

Джерело: КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*