У Ковелі організували подорож в «Країну здоров’я»

Народна  мудрість говорить: «Єдина краса у житті – це здоров’я», а здоров’я дітей – це «краса» майбутніх поколінь.

Пише КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Ковельську міську раду.

Під таким гаслом у нашому місті була проведена пізнавально-розважальна гра «Країна здоров’я». ЇЇ організували церква Адвентистів сьомого дня та міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Такий захід щорічно проходить у парку відпочинку імені Лесі Українки. Цьогоріч у ньому взяли участь понад 300 дітей.

Програма складалася з пізнавальної та розважальної частин. На своєрідних «станціях»: «Свіже повітря», «Сонячне світло», «Чиста вода», «Здорове харчування», «Фізичні вправи», «Відпочинок», «Стриманість» та «Довіра Богу» подорожуючих знайомили з основними правилами здорового способу життя.

Перебуваючи на зупинках, діти дізнавалися, наскільки важливо піклуватися про власний організм, що є корисним для нього. Також грали у різні ігри для фізичного розвитку. На святі дітвору розважав ведмедик Гоша, з яким усі бажаючі мали можливість сфотографуватись.

«Країна здоров’я» мала ще й благодійну мету – збір коштів восьмирічному Володі Рубіновському, який хворіє на ДЦП. Ця щира дитина має багато мрій, і одна з найзаповітніших – ходити. Церква неодноразово підтримувала сім’ю як матеріально, так і морально. Володя разом із мамою був присутній на святі і мав можливість спостерігати за всім, що відбувалось. Протягом усього дійства біля столу реєстрації стояла скринька для пожертв і кожен міг допомогти. Під час заходу було зібрано 8751грн., 100$, 10 євро. Усі гроші передали Володі. Його мама зі сльозами на очах дякувала за підтримку і небайдужість до чужого горя. Ми щиро віримо, що незабаром хлопчик зможе повноцінно ходити і разом з усіма братиме участь у «Країні здоров’я».

По закінченню програми діти отримали подарунки на згадку. Організатори сподіваються, що корисні знання обов’язково стануть в пригоді юним ковельчанам.

Юля Голота.

Джерело: КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району