У Любомлі відсвяткували 730 – ту річницю з дня заснування – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

У Любомлі відсвяткували 730 – ту річницю з дня заснування

На другий день Трійці у Любомлі відзначили День міста та відсвяткували 730-турічницю з дня заснування, пише ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Любомльську РДА.

За гарною традицією саме в цей час ми відзначаємо День міста Любомль. Святкуючи іменини рідного міста,  наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало затишною домівкою та поєднало в одну велику родину тисячі своїх жителів. Ми пишаємося як минулим нашого града, так і його сьогоденням, адже з кожним роком воно стає світлішим, затишнішим і комфортнішим, привітнішим для наших гостей.

З нагоди свята для містян, а також гостей міста приготували чимало заходів – на початку відбувся святковий молебень за місто, Україну та пердзвони в храмах до Дня міста; покладання квітів до пам’ятника розбудовнику міста князю Володимиру Васильковичу; день відкритих дверей у краєзнавчому музеї; на стадіоні «Колос» – міні-футбол, показові виступи спортсменів; вуличні виступи духових оркестрів; атракціони, дитячі шоу; літературні вікторини з історії міста Любомль для дорослих та малечі;  виставки «Містечко майстрів», де усі охочі могли придбати предмети побуту, прикраси, іграшки або солодощі; святковий концерт «Любо, мило в Україні»; молодіжна дискотека та запуск ліхтариків «ЗА МИР».

Джерело:  ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*