У Любомльському районі відбулась конференція педагогічних працівників

Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року в педагогічних колективах нашої держави проводяться серпневі педагогічні конференції. Наш район не виключення, так 28 серпня у районному будинку культури відбулась районна конференція педагогічних працівників. Участь у заході взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Герасимчук та голова районної ради Микола Сушик.

Про це повідомляє сайт ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Завдання серпневого пленарного засідання полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, визначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострити увагу на упущеннях у роботі, намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

З вітальними словами до присутніх звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Герасимчук та голова районної ради Микола Сушик.

Напередодні 1 вересня щиросердечно вітаю Вас, педагогів з Днем Знань і початком нового навчального року, висловлюю велику вдячність за невтомну працю, подвижництво, оптимізм, а також бажаю міцного здоров’я, творчих злетів, натхнення і сили, радості, щастя у всьому і завжди. Нехай збудуться ваші надії! Нехай під акомпанемент шкільних першовересневих дзвінків бринить струна любові до людей, до Батьківщини в душі кожної дорослої й маленької людини, яка переступає шкільний поріг, – наголосив Олександр Герасимчук.

Також, нагородили педагогічних працівників за підсумками навчального року, учасників Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2017».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району