У школах та бібліотеках району облаштували куточки слави – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

У школах та бібліотеках району облаштували куточки слави

Утвердження в суспільстві розуміння необхідності захисту держави, підвищення статусу українського воїна, впровадження новітніх національно-патріотичних цінностей, гідне вшанування борців за незалежність країни – надважливі завдання влади усіх рівнів та громадськості. Відтак, реалізація тематичних інформаційних кампаній є головним лейтмотивом виконання цих завдань, пише КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Камінь-Каширську РДА.

У минулому році з ініціативи відділу інформаційної політики облдержадміністрації було започатковано проект «Герої – серед нас». Перший етап, котрий ознаменувався відкриттям однойменної фотовиставки, відбувся в обласному центрі в День захисника України, 14 жовтня 2016 року. Другий етап проекту орієнтований на заклади освіти та культури районів, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад.

Отож, у школах та бібліотеках Камінь-Каширщини облаштовано куточки слави з використанням поліграфічних матеріалів проекту «Герої – серед нас».

– Виховання молоді, в першу чергу, повинно здійснюватися на прикладах героїчної боротьби українського народу, – вважає голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук. – На цих світлинах – люди, які формують обличчя нашої держави та уособлюють патріотизм, мужність і незламність.

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*