У виправній колонії на Волині виявили порушення – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

У виправній колонії на Волині виявили порушення

Прокуратурою області проведено перевірку додержання режимних вимог та кримінально-виконавчого законодавства в Маневицькій та Цуманській виправних колоніях і Луцькому СІЗО управління Державної пенітенціарної служби України в Волинській області, пише ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на прокуратуру Волинської області.

У діяльності установ виявлено порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства, передусім щодо забезпечення виконання режимних вимог, матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення ув’язнених та засуджених.

Унаслідок неналежного здійснення нагляду з боку працівників Маневицької ВК № 42 та Цуманської ВК № 84 упродовж поточного року ув’язненими допущено 1653 порушення режиму відбування покарання. Ув’язненими Луцького СІЗО допущено 530 таких порушень.

У Маневицькій ВК № 42 тримається значна кількість засуджених, які є злісними порушниками режиму тримання (129), але заходи кримінально-правового характеру до них фактично не застосовуються, розпочато лише одне кримінальне провадження про злісну непокору вимогам адміністрації установи виконання покарань. У ході ж проведення перевірки на вимогу прокуратури розпочато ще одне таке кримінальне провадження.

Адміністрації установ виконання покарань вживають недостатніх заходів задля перекриття каналів надходження до режимної території заборонених предметів. При обході у Луцькому СІЗО та Маневицькій ВК № 42 серед особистих речей засуджених виявлені колючо-ріжучі предмети, пігулки, мотузки, кип’ятильники тощо.

Крім того, під час обходу приміщень колонії встановлено порушення в частині забезпечення режиму відбування призначеного покарання, створення засудженим належних матеріально-побутових умов та медико-санітарного забезпечення.

У Луцькому СІЗО у порушення вимог закону в камерах утримуються засуджені разом із ув’язненими, а особи, яких вперше притягнуто до кримінальної відповідальності, – з особами, які раніше до неї притягувались.

За наслідками перевірки начальнику управління Державної пенітенціарної служби України в Волинській області внесено вказівку з вимогою вжити невідкладних заходів задля забезпечення безумовного виконання кримінально-виконавчого законодавства та дотримання конституційних прав ув’язнених та засуджених.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*