В Іваничах пройшов захід «Здоровий спосіб життя» – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

В Іваничах пройшов захід «Здоровий спосіб життя»

В рамках проекту «Школа безпеки та порядку» в Іваничівському районному центрі зайнятості відбувся захід «Здоровий спосіб життя» для шукачів роботи. До участі в семінарі запросили майора внутрішньої служби Івана Прилуцького Іваничівського міськрайонного відділу з питань пробації (виправлення), пишуть ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на Іваницьку РДА.

Іван Прилуцький звернув увагу присутніх, що саме насильство в сім’ї є причиною негараздів. Адже це – “будь-які умисні дії фізичного, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім‘ї у ставленні до іншого, якщо ці дії порушують конституційні права й свободи члена сім‘ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров‘ю”. Отже, жертвою домашнього насильства може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б‘є чоловік; дівчинка-підліток, що страждає від сексуальних переслідувань свого вітчима; хлопчик, якого лупцює мати-алкоголічка; старенька бабуся, що її ненавидять власні діти.

Іван Прилуцький зауважив, що в 2016 році відбували покарання у вигляді громадських робіт по Іваничівському районі понад дев’яносто осіб, котрі вчинили дії, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві. А злочин, який вчиняє неповнолітній, падає на плечі батьків та опікунів. Саме тому додаткова увага до наших дітей та членів сім’ї часто попереджає жахливі наслідки. Приємною стала інформація, що в 2017 році кількість підліткових правопорушень у Іваничівському районі суттєво знизилась.

Відділ із питань пробації, надає молоді, яка оступилася в своєму житті, шанс виправитись та зрозуміти сенс справжнього життя: здобути професію, знайти роботу, створити сім’ю і стати відповідальними за вчинення своїх дій. На обліку в центрі зайнятості у пошуку роботи перебуває як молодь, такі старші шукачі роботи, в яких є діти, онуки, племінники. Тому саме навчання на заняттях «Школи безпеки та порядку» допоможе правильно виховувати своїх чад.

Джерело: ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*