Відбулася робоча нарада з керівниками окремих управлінь райдержадміністрації

21 липня у голови райдержадміністрації Любові Матвєєвої відбулася робоча нарада з керівниками окремих управлінь райдержадміністрації.

Повідомляє сайт ГОРОХІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Горохівської районної державної адміністрації.

В ході наради проаналізовано  стан виконання завдань, визначених Законом України «Про звернення громадян» та Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 в районній державній адміністрації та органах місцевого самоврядування у І півріччі 2017 року. Інформувала Юлія Міщук, головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації. За її словами, упродовж І півріччя 2017 року до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району надійшло 2904 звернення громадян, що на   9 відсотків менше, ніж у І півріччі 2016 року (3180).  Від мешканців району, інших регіонів та через органи влади вищого рівня   у І півріччі 2017 року до районної  державної адміністрації надійшло 397 звернень, що на 111 звернень менше, ніж у 2016 році (508). З них: 351  – письмове, що на 111 менше, ніж за відповідний період минулого року (462), 46 – зареєстровано під час проведення особистих та виїзних прийомів  головою районної державної адміністрації (І півріччя 2016 року – 46). Усього звернулось 538 громадян, що на 385 менше, ніж у відповідному періоді 2016 року (923), які порушили 403(І півріччя 2016 року -521) питання. Окремої уваги потребує аналіз тематики питань у зверненнях громадян. Актуальними для мешканців району залишались питання:

– сільського господарства/землекористування – 204 (51%). Це в основному питання приватизації (надання дозволів на виготовлення та затвердження технічних документацій із землеустрою) та надання земельних ділянок, а також  вирішення земельних конфліктів та ін.;

– соціального захисту – 96 (24%). Громадян турбували питання надання матеріальної допомоги на лікування, безкоштовної медичної допомоги, отримання соціальних виплат, призначення та перерахунок субсидій та ін.;

– сім’ї, дітей, молоді та спорту – 39 (10%). Це питання призначення опікунства, надання дозволів органу опіки і піклунання на продаж, дарування майна, що належить неповнолітнім та ін.

– комунального  та дорожнього господарства – 20 (5 %). Зокрема, це питання щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, ремонту доріг та ін.

Станом на 30 червня 2017 року  з усіх 403 питань вирішено позитивно – 252 (63%), надано роз’яснення – 112 (28 %), відмовлено у задоволенні – 9 (2%), перебувають  на контролі  до остаточного  вирішення – 18 (5%), не підлягають розгляду відповідно до статті 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян» – 11 (3%).

Протягом І півріччя 2017 року до райдержадміністрації   надійшло 2 повторних та 16 колективних  звернень громадян, що становить 5 % від  загальної  кількості звернень  за цей період. Одне електронне звернення надійшло на електронну адресу через мережу «Інтернет» та 4 громадянина звернулось на «Телефон довіри» райдержадміністрації. За  звітний  період на  особистих прийомах  у голови районної  державної  адміністрації побувало 33  громадяни, проведено 12  виїзних прийомів  громадян за місцем   роботи та проживання, на яких  зареєстровано  11  звернень. Рівень  виконавської дисципліни у І півріччі 2017  року становив 100%, випадків  порушень терміну дії розгляду  звернень не було. Протягом звітного періоду зафіксованозначне зменшення надходження звернень з вищестоящих органів влади до райдержадміністрації. Зокрема, через органи  влади   вищого  рівня до райдержадміністрації надійшло 107 пропозицій, заяв та скарг громадян, або 27 % від загальної кількості (І півріччя 2016 року – 200): з облдердадміністрації надійшло 3 зверненя (І півріччя 2016 року – 13). Слід відмітити, що з Урядової телефонної «гарячої  лінії» надійшло  100 звернень жителів району, що на 80 звернень менше , ніж за І півріччя 2016 року (180). Більша частина звернень стосувалась питань  нарахування та перерахунку житлових субсидій, призначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям, аліментів.  Як свідчить моніторинг надходження звернень за територіальною ознакою, протягом звітного періоду найбільше звернень надійшло від мешканців Горохівської міської (48), Мар’нівської селищної (18), Звиняченської (17), Новосілківської (15), Пустомитівської (15), Смолявської (16) та Цегівської (19) сільських рад. Також потребує окремої уваги і аналіз надходження звернень від мешканців району на «Урядову телефонну гарячу  лінію».   Так,   найбільше   звернень надійшло від мешканців Горохівської (7), Берестечківської (7) міських, Мар’янівської (12), Сенкевичівської  (6) селищних, Звиняченської (7), Новосілківської (8), Пісківської (6), Скірченської (6) сільських  рад. Звертаючись на Урядову гарчу лінію громадяни просили допомоги у вирішенні важливих питань, проте значна частина з них потребувала лише компетентного роз’яснення або втручання органів місцевого самоврядування. Разом з тим, варто відмітити Бранівську, Губинську, Журавниківську, Лобачівську, Печихвостівську, Підберезівську, Пірванченську, Рачинську, Скобелківську, Угринівську, Холонівську сільські ради, звідки звернення до вищестоящих органів влади у І півіріччі 2017 року не надходили.  Це свідчить про те, що місцева влада намагається належним чином вирішувати проблемні питання громадян та проводить відповідну роз’яснювальну роботу.

Особлива увага з боку керівництва райдержадміністрації приділяється зверненням ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників війни, АТО та бойових дій, інвалідів, багатодітних, одиноких матерів та громадян, що потребують соціального захисту й підтримки.

Джерело:  ГОРОХІВ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району