Відбувся міні-ярмарок вакансій для ПАТ “ВГП” – ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ

Відбувся міні-ярмарок вакансій для ПАТ “ВГП”

Нещодавно в Ківерцівському районному центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій для ПАТ “ВГП”. Підприємство займається виробництвом санітарно-гігієнічної продукції ТМ “Рута”. Продукція підприємства виробляється на сучасному італійському та німецькому обладнанні у суворій відповідності міжнародним стандартам.

Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ківерцівського районного інформаційного порталу.

На сьогодні потребують укомплектування вакансії –  машиніст машини для виробництва виробів з паперу, комплектувальник, вантажник.  У заході взяли участь 12 безробітних, що перебувають на обліку в Ківерцівському районному центрі зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Марчук  ознайомив безробітних з ситуацією на ринку праці, з актуальними вакансіями. Директор з кадрової служби підприємства Наталія Ісаєва провела презентацію підприємства, ознайомила присутніх з специфікою роботи підприємства, вакансіями за якими здійснюється підбір працівників, оплатою праці, режимом та графіком роботи, тощо.

Всі учасники ярмарку заповнили анкети на посаду, мали можливість поставити питання та отримати вичерпні відповіді, особливо учасників турбував доїзд до роботи. Роботодавець запропонував відвідати підприємство для більш детального ознайомлення з умовами праці.

За результатами проведення міні-ярмарки вакансій одній з безробітних видано направлення на працевлаштування на посаду комплектувальника,  четверо безробітних виявили бажання ознайомитись з умовами роботи безпосередньо на виробництві.

Джерело: КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*