Завершився масовий фестиваль у Нововолинську

Масовим фестивалем завершився тиждень сім»ї у Нововолинську 5 червня. Сотні родин цього дня пройшли святковою ходою від МРЦ «Україна» до Майдану Незалежності. Захід відбувся з ініціативи євангельських церков та за підтримки виконавчого комітету Нововолинської міської ради, пише НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Нововолинську міську раду.

Тиждень сім’ї – це християнський рух, який спрямований на поширення у суспільствтрадиційних сімейних цінностей та утвердження значущості родини та шлюбу як найбільш вагомого суспільного інституту. Дитячі усмішки, гарний настрій, білосніжні кульки із символічним написом: «Фестиваль сім’ї. Нововолинськ – 2017» були в руках чи не кожного учасника святкового дійства. У заходах взяв участь міський голова Віктор Сапожніков. Він привітав нововолинців  з великим християнським святом Днем Святої Трійці.

-Я підтримав ініціативу євангельських церков про проведення  тижня сім”ї   у нашому місті. Відповідні заходи затверджені рішенням виконавчого комітету міської ради. Вони проходять у рамках відзначення 500 – річчя Реформації, – зазначив   керівник міста. – Вчорашня акція  – це вияв нашого прагнення стати кращими, душевно багатшими, очистити свої думки та помисли, спрямувати наші спільні дії на творення добра та любові.

Віктор Сапожніков наголосив, що тільки там, де міцні сім’ї та панує затишок – обов’язково міцною ставатиме і держава.

Післяобідньої пори на Майдані Незалежності проводилися сімейні конкурси та розваги для дітей.Cвято пройшло  цікаво та весело.

Джерело: НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району